Week- en zondagsvieringen

Print Friendly, PDF & Email

Regeling vieringen PE Sint-Kruis vanaf maandag tot en met vrijdag

WEEKDAGVIERINGEN

 

Heilige Kruisverheffing

Sint-Thomas

 

Kerk

Kapel

Kerk

Maandag

 

 

Dinsdag

 

Woensdag

9.00 u. getijdengebed

18.00 u. Eucharistie

Donderdag

 

vrijdag

WEEKENDVIERINGEN

 

Kerk Heilige Kruisverheffing 

Kerk Sint-Thomas 

Weekend 1

Zaterdag 18.00 u.

Zondag 10.30 u.

Weekend 2

Zondag 10.30 u.

Zaterdag 18.00 u.

Weekend 3

Zaterdag 18.00 u.

Zondag 10.30 u.

Weekend 4

Zondag 10.30 u.

Zaterdag 18.00 u.

Weekend 5

Zaterdag 18.00 u.

Zondag 10.30 u.

Gedetailleerd overzicht van vieringen op feest- en zondagen.

Wijzigingen zijn mogelijk en worden aangekondigd. 

De rooms-katholieke liturgie kent een grote verscheidenheid aan “soorten” vieringen. Naast de zeven sacramenten zijn er ook het getijdengebed, zegeningen, diensten van woord- en gebed, enz. Hoe verschillend deze vormen van liturgie ook zijn, ze worden opgebouwd met een aantal “bouwstenen” die telkens terug keren: de lezing van de Schrift, verschillende gebedsvormen, zang, muziek, stilte, symbolen, rituelen, … Ook de lichaamshoudingen en de liturgische ruimte bepalen voor een deel de uiteindelijke gestalte van een viering. 

 Ik kan niet naar de mis komen want ik ben ziek of hoog bejaard. Wat doe ik? Wanneer u hierdoor niet naar de kerk kan komen, kan de Heilige Communie aan huis gebracht worden. Neem contact op met de priester of diakenWenst u bezoek van één van onze medewerkers van ziekenzorg, geef dan een seintje aan de parochieassistente Lien Lecompte (naar contacten gaan).

Volgende eucharistievieringen kunt u live op internet volgen  klik hier

 

naar leven op de parochie gaan